sobota, 26 maja 2012

kasza gryczana z warzywami, czyli testowania ciąg dalszy


Dziś znów zamieszczam test produktu, który otrzymałam od firmy SyS. Tym razem przyszła pora na kaszę gryczaną z warzywami - suszoną marchewką, porem i białą kapustą. Ta kompozycja smakuje naprawdę świetnie.
Całość do przygotowania w 20minut. Ja akurat brałam ją sobie "na wynos" i przygotowałam rano (w zasadzie robiła się sama! ;)) podczas jedzenia śniadania, mycia się i ubierania. Na zimno, po kilku godzinach w pojemniczku, ale i tak smakowała wyśmienicie : )
Przyprawiłam ją pieprzem, ziołami i curry oraz dodałam łyżeczkę oleju.
Naprawdę zachęcam do szukania produktów tej firmy. Jeśli szukacie wygodnych i szybkich propozycji na obiad, a zależy Wam na zdrowiu (i figurze ;)), to na pewno znajdziecie w ich asortymencie coś dla siebie.

A jutro zapraszam na pizzę po mojemu, czyli pełnoziarniście i zdrowiej : ) Tak z okazji dnia matki i otwartego opakowania drożdży w lodówce.




Czas na piknik 2012

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz