wtorek, 15 maja 2012

lekka i zdrowa owsianka budyniowa

Czego nam potrzeba do szczęścia?
40g płatków owsianych
1 łyżki proszku budyniowego
250 mleka
garstki suszonej żurawiny (ja dałam suszoną w domu, bo mam spory zapas :) bez cukru i tłuszczu)
1 łyżeczki cynamonu, jeśli lubicie

Jeśli potrzebujecie posłodzić, dododajcie pokrojone daktyle lub jeśli nie macie - miód.

Wszystkie "suche" składniki wsypać do garnuszka i zalać mlekiem. Gotować przez kilka minut, mieszając. Doprowadzić do wrzenia i zdjąć z ognia. A później to już tylko zajadać!

Już niebawem zapraszam na pierwsze testy produktów! Wczoraj dostałam ogromniastą paczuchę od wspaniałej firmy SyS ! Póki co życzę dobrego wieczoru i zachęcam do wypróbowania tej owsianki na śniadanie : )

1 komentarz:

  1. Na sniadanie dobre - syci na dlugo i daje energie.
    Dzieki za udzial.

    OdpowiedzUsuń